Yhteystiedot

Tule käymään,
hörpätään kahvit!

Unfairin tiimi

Johanna
Raiskio

Toimari &
partneri
+358 40 736 6809
johanna@unfair.fi

Taru
kumpulainen

Brändäri &
partneri
+358 400 806 379
taru@unfair.fi

Emmi
Paajoki

Copywriter
+358 41 546 6808
emmi@unfair.fi

Riikka
Kämppi

Copywriter
+358 50 525 7284
riikka@unfair.fi

Hanna
Leppänen

AD
+358 50 4657 456
hanna@unfair.fi

Henri
lilius

AD
+358 40 524 8692
henri@unfair.fi

Susanna
salkolahti

Tuotteistaja
+358 40 557 2502
susanna@unfair.fi

Johanna
Haavisto

Strategi
+358 40 564 4212
johanna.haavisto
@unfair.fi

Eelis
Eskelinen

CXO
+358 50 5772 702
eelis@unfair.fi

Tuomo
Lampela

DIGI-Planner
+358 400 690 347
tume@unfair.fi

Juuso
Koivuniemi

JR digi-Planner
+358 40 5247 967
juuso@unfair.fi

Mörri a.k.a
Murray

Terapeutti,
ovivahti
wuf!
morri@unfair.fi

Vilma
Flinkman

Copy Trainee
vilma@unfair.fi

Advisorit

Janne
Gylling

Digitaalinen
markkinointi

Johanna
Konttila

pr &
mediasuhteet

Osoite

Unfair Lean Marketing
Finlaysoninkatu 4 B
33210 Tampere
Y-tunnus: 2637264-6

Laskutus

Verkkolaskut: 003726372646
Operaattoritunnus: 003710948874
Skannaus: UnfairLeanMarketingOy.FI.P.107957-3@docinbound.com

Laita meille postia tai
tilaa uutiskirje

Kiitoksia viestistäsi :o)
Hups! Jotain meni pieleen lomakkeen lähetyksessä. Lähetä viestiä unfair@unfair.fi